Anna (brebis_blanche) wrote,
Anna
brebis_blanche

Doctor Who, Львов, 2 ноябряНеможливий герой ніколи не називає свого справжнього імені. Неможливий герой тисячі разів рятував галактики, планети, народи, бачив початок і кінець Всесвіту. Неможливий герой — неначе падаюча зірка: спалахне найяскравішою подією твого життя, у ту ж мить щезне, але залишить пам'ять про себе до кінця часів.
Рівно 50 років тому на телебаченні вперше з'явився Доктор. З того часу і донині він залишається не лише головним героєм найдовшого фантастичного серіалу, не лише культовим персонажем у британській сучасній культурі, а й найоригінальнішим та найнеповторнішим героєм сучасних історій. Наш Доктор. Наш Неможливий Герой.
Для всіх шанувальників серіалу «Doctor Who» Cantabile Orchestra підготував справжній подарунок до ювілею серіалу — концерт «The Impossible Hero» у трьох частинах:
- Bad Wolf
- You Are Not Alone
- Doctor WHO?
У Львові концерт відбудеться 2 листопада о 18:00 в концертному залі Львівського Палацу Мистецтв.
Вхід на концерт за квитками. Вартість квитків — 50-80 грн. 50 грн — у разі придбання квитка до 22 жовтня, 70 грн — до 1 листопада, 80 грн — у день концерту.
Квитки можна придбати в касі Палацу мистецтв з 15 жовтня (щодня, окрім понеділка, з 11:00 до 17:30), або вже зараз замовити за телефоном (063) 833 60 42 (з 9 до 20, Діана).
Детальна інформація та відповіді на питання:
- за електронною адресою cantabile.orch@gmail.com
- за номером телефону (063) 833 60 42 (з 9 до 20, Діана)
Tags: ау народ!, мое музыкальное "я"
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments