Anna (brebis_blanche) wrote,
Anna
brebis_blanche

Открытие нового концертного сезона Cantabile Orchestra! Львов, 28 сентября

И да, я снова со своим любимым оркестром!

ljc6SSul6r0

Відеоігри — найпопулярніше інтерактивне мистецтво сучасності. Мистецтво необмеженої фантазії та можливостей, що відкриває двері у безліч світів. Невід'ємною частиною цього мистецтва, його душею і нашим провідником до нових історій є, безперечно, музика.
Проект «Music of Virtual Worlds» (серія концертів музики до відеоігор) цього разу, окрім підтримки традиційного партнера PlayUA, збагатиться звучанням чудового львівського ансамблю старовинної та народної музики «Kings & Beggars».
28 вересня о 18:00 ми запрошуємо вас до Львівського Палацу мистецтв на концерт «Музика віртуальних світів: поміж драконів та зорельотів».
У програмі музика до ігор «Heroes of Might and Magic», «Neverwinter Nights», «World of Warcraft», «Bard's Tale», «The Witcher», «Stronghold», «Dragon Age», «Assassin's Creed», «Mass Effect», «Bioshock Infinite», «StarCraft», «Dune» та інших.
Вхід на концерт за квитками. Вартість квитків — 50-80 грн. 50 грн — у разі придбання квитка до 13 вересня, 70 грн — до 27 вересня, 80 грн — в день концерту.
Квитки можна придбати в касі Палацу мистецтв з 4 вересня (щодня, крім понеділка, з 11:00 до 17:30), або вже замовити за телефоном (063) 833 60 42 (з 9 до 20).
Детальна інформація та відповіді на питання:
- за електронною адресою cantabile.orch@gmail.com
- за номером телефону (063) 833 60 42 (з 9 до 20)
Tags: ау народ!, жизнь прекрасна, мое музыкальное "я"
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments